Főkönyvelő (kontrolleri feladatokkal)

Referencia
1-7-39521

Ha nem is kapod minden nap ágyba a kávéd, itt a vissza nem térő alkalom, hogy egy prémium kategóriás kávét forgalmazó cég FŐKÖNYVELŐJEKÉNT minden napod egy jó kávéval indítsd, hogy felfrissülve az alábbi feladatokat el tudd végezni:

  • könyvelési asszisztens irányítása
  • havi és éves zárások az előírt határidőkre, éves beszámoló készítése
  • adóbevallások, statisztikák elkészítése és benyújtása
  • kintlévőség- kezelése, követelések folyamatos figyelése
  • tárgyi eszköz, készlet analitikus és főkönyvi nyilvántartása
  • bérszámfejtés egyeztetése
  • házi pénztár kezelése
  • könyvvizsgálóval való egyeztetés, kapcsolattartás
  • intercompany egyeztetésen részvétel
  • jelentések, pénzügyi riportok elkészítése, feltöltése
  • egyéb pénzügyi információ, költség forecast elkészítése vállalati tervezéshez
  • a feladatkörökhöz kapcsolódó bel- és külföldi továbbképzéseken való részvétel
  • egyéb, az ügyvezető vagy az anyavállalat által adott feladatok végrehajtása
Követelmények
  • felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció
  • könyvelői munkakörben eltöltött legalább 5-8 éves gyakorlat
  • magabiztos üzleti angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • német nyelvtudás előny
  • erős Excel tudás
  • megbízhatóság, önállóság, precizitás
Előnyök
  • multinacionális vállalati háttér
  • színvonalas munkakörnyezet
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • versenyképes bérezés, béren kívüli juttatás, prémium
  • ingyenes parkolási lehetőség