Bérszámfejtési csoportvezető - angol nyelvtudással (Tatabánya vagy Budapest)

Referencia
1-7-38680

Nemzetközi partnerünk dinamikusan bővülő TATABÁNYAI bérszámfejtési csapatába keresünk kollégát PAYROLL SUPERVISOR pozícióba a következő feladatokra:

  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • rendszeres és eseti elemzések, jelentések elkészítése
  • beosztott asszisztensek irányítása tanítása, motiválása, értékelése és munkájuk ellenőrzése
  • új ügyfelek átvétele, új folyamatok és szoftver felállítása
  • napi bérszámfejtési feladatok támogatása, ellenőrzése
  • jogszabály változások nyomon követése
  • bérszámfejtési és adózási kérdések megválaszolása segítségnyújtás/közreműködés adó és költségtervezésben (például jogszabály változás esetén)

Hasonló pozícióba keresünk a cég budapesti irodájába is kollégát!

Követelmények
  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2-3 év bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • legalább 1 év vezetői tapasztalat emberi erőforrás (HR) és/vagy pénzügyi/számviteli területen
  • bérszámfejtő és/vagy emberi erőforrás (HR) szoftver ismerete
  • magabiztos angol tudás
  • magabiztos Excel tudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nexon bérszámfejtő szoftver ismeret előny
  • tapasztalat több ügyfél/cég egyidejű kiszolgálásában
Előnyök
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • színvonalas munkakörnyezet
  • fiatal csapat