Vevőszolgálati munkatárs (Szada)

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
Contact
Reference
1-6-41788
This position is archived.
Job description

Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és magabiztosan használod az angol nyelvet?

Csomagolóanyag gyártással foglalkozó partnerünk szadai irodájába keresünk VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióba kollégát, aki talpraesettségével hozzájárul a vevők elégedettségéhez.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és a megrendelésekkel kapcsolatos információk biztosítása
  • A megrendelések gyártásának folyamatos nyomon követése, azok esetleges problémáinak megoldása, szállítási igények figyelése, szervezése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a vállalat európai kereskedőivel, területi képviselőivel
  • Megrendelések kezelése, visszaigazolása, illetve rögzítése az SAP rendszerben
  • Vevői forecastok és készletek kezelése
  • Belső riportok, egyéb kimutatások készítése
Requirements

Biztosan be tudsz illeszkedni a csapatba, ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
  • Ismered az alapvető Excel függvényeket (főleg FKERES, PIVOT tábla)
  • Szereztél már tapasztalatot logisztikai, vevőszolgálati pozícióban

Előnyt jelenthet, ha:

  • Dolgoztál már vállalatirányítási rendszerben
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Benefits

Mit kínál a cég?

  • Az alapbéren felül cafeteriaval, éves bónusszal és bejárási támogatással is számolhatsz
  • Az irodában kedvezményes étkezést vehetsz igénybe
  • A közeli konditeremet partnerünk munkavállalói ingyenesen használhatják
  • Multinacionális, de mégis családias környezet vár Rád
  • Home Office lehetőség
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search