Vevői minőségbiztosítási mérnök

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-10-41612
This position is archived.
Job description

Zöldmezős beruházásként épülő ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk keresi újdonsült munkatársát VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK SZEMÉLYÉBEN.

Vevői minőségbiztosítási mérnökként az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

  • Együttműködés a Műszaki-, Minőségi-, Ügyfélkapcsolati-, Termelés és a Kutatás és fejlesztés osztályokkal
  • Ügyfelekkel való hosszútávú kapcsolatok kiépítése és tartása, a vevők panaszaival, kérelmeivel és termék igényeivel foglalkozás
  • Minták elemzése, műszaki megoldások kommunikálása, műszaki riportok készítése a menedzsment és ügyfelek számára
  • Műszaki prezentációk és riportok készítése a vásárlói igényekről
  • Egyéb felettes által meghatározott feladatok
Requirements

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Bsc vagy annál magasabb mérnöki diploma
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Benefits

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Részt vehetsz egy újonnan fejlődő cég életében, sokat tanulhatsz a tapasztalt szakmai vezetőktől és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni.
  • Az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria és étkezési hozzájárulás üti a markod.
  • Bejárásodat nettó 35 Ft/km-rel támogatják majd, illetve ha közel költöznél hozzájuk, albérlet támogatásra is jogosult vagy.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search