Vállalati HR specialista - Székesfehérvár

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Reference
1-14-41571
This position is archived.
Job description

Székesfehérvár szomszédságában található partnerünk megbízásából keresünk olyan HR munkatársat, aki erre a pályára született: Szereti körülvenni magát emberekkel, imád kommunikálni, segíteni megoldani a felmerülő problémákat...

A pozícióban az alábbi területek kapnak nagy hangsúlyt:

  • Bérszámfejtés előkészítés tervezése, összeállítása
  • Külső bérszámfejtő és TB ügyintéző céggel kapcsolattartás
  • Munkaviszonyt érintő változások dokumentálása
  • Munkavállalói adatbázis karbantartása
  • Vezetők támogatása munkajogi kérdésekben
  • Havi és negyedéves riportok készítése
  • Toborzási feladatok ellátása
  • Részvétel employer branding kampányok tervezésében, kivitelezésében
Requirements

Amire biztosan szükséged lesz:

  • Legalább 5 év vállalati oldalon szerzett HR tapasztalat
  • Bérszámfejtésben szerzett jártasság
  • Kreativitás, rugalmasság, pro-aktivitás, emberközpontúság

Ha ezek mind jellemzőek RÁD, mindenképpen jelentkezz!

Benefits

Amire számíthatsz:

  • Versenyképes alapbér
  • Izgalmas projektek, számos kihívás és garantált szakmai fejlődés egy támogató, rugalmas szervezetben
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search