Üzemvezető (új gyár indítása)

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-18-40394
This position is archived.
Job description

Magyarországon teljesen új iparág gyártóegységének beindítására keresek egy tapasztalt, rugalmas és tettre kész ÜZEMVEZETŐ kollégát.

Partnercégünk néhány éve lépett itthon piacra, eddig kereskedelmi tevékenységet folytatnak, de a közel-keleti anyacég idén az egyedi ékszer gyártási kapacitás anyaországon kívüli bővítése mellett döntött.

Az üzem, a gépek és gyártó berendezések már készen állnak, zajlik a beüzemelés az anyacég mérnökei által, így már csak egy vezetőre van szükség, aki megkezdeni a betanulást, tovább építi a folyamatokat és felépíti a saját csapatát.

A kezdeti feladatok az alábbiak szerint alakulnak majd:

  • Át kell venni az üzemet, átnézni, felülvizsgálni, szükség szerint módosítani a belső szabályzatokat
  • Tréningeken fogsz részt venni, megtanulni a gyártási folyamatot, adminisztrációt (SAP)
  • Javaslatokat fogalmazol meg és szorosan együtt dolgozol a kereskedelmi iroda vezetőjével
  • Megkezded az operátorok felvételiztetését a csapatodba (polírozó, gravírozó, összeszerelő munkakörökbe)

Hosszú távon:

  • Körülbelül 50 állandó és 50 szezonális munkatárs felvételéért, betanulásáért, megtartásáért és munkájáért felelsz majd
  • Megtervezed és ellenőrzöd a gyártást, figyelsz az üzemi rendre, szabályok betartására
  • Fejleszted az üzemet és optimalizálod a folyamatokat
  • Felelős leszel a gépekért, eszközökért, gyártáshoz szükséges alapanyagért
  • Együttműködsz a kereskedelmi irodával és az anyacéggel
  • Monitorozod a teljesítmény, riportokat, jelentéseket készítesz
Requirements

Mire van szükség, hogy el tudd látni ezeket a változatos feladatokat és sikeresen helyt állj ebben a pozícióban?

  • Folyékony angol nyelvtudásra (külföldi vezetők, angol nyelv interjú és napi angol kommunikáció)
  • Tapasztalatra gyártó cégnél, lehetőleg kézi összeszerelő üzemben
  • Üzemvezetésben/termelésvezetésben, fizikai dolgozók kiválasztásában, koordinálásában szerzett több éves gyakorlatra
  • Gyakorlatias hozzáállásra, rugalmasságra és megoldásfókuszra mert nem egy irodából kell majd igazgatni az üzemet, sok lesz eleinte a hands-on és ad-hoc feladat
  • Közép-vagy felsőfokú műszaki végzettségre
Benefits

Mit is ad Neked ez a pozíció?

LEHETŐSÉGET! Mi mindenre?

  • hogy egy teljesen új iparágat ismerj meg,
  • hogy felépíts egy új üzemet, kialakítsd a folyamatokat,
  • hogy Te válaszd ki a saját embereidet, felépítsd a csapatot, akikkel együtt dolgozol majd,
  • hogy meghallgatást nyerjenek az öteleteid és Te dönts (például a munkamegosztásról vagy a javaslot bércsomagról)
  • hogy nemzetközi szintre emeld a karrieredet, az anyacég vezetőivel dolgozhass együtt

Ezen túl persze adott a pozíciónak megfelelő bérezés és a piacon megszokott cafateria csomag is jár.

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search