Unity Game Fejlesztő

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-16-41364
This position is archived.
Job description

Munkatársat keresünk fél éve elindult játékfejlesztéssel foglalkozó projekthez Unity Game fejlesztő pozícióba!

Amik a feladataid lesznek:

  • Multiplayer rendszerre javaslat tétele és az általad javasolton való folyamatos munkavégzés;
  • Játék logikáján kívüli, egyéb aspektusok programozása Unity segítségével, C# nyelven.
Requirements
  • Legalább 2-3 év multiplayer és Unity fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Netcode tapasztalat;
  • Verziókövető rendszer (Git), task management (Trello) ismerete;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Csapatmunkára való igény;
  • Alkalmazkodó készség.
Benefits
  • Alvállalkozóként vagy alkalmazottként, normál munkarendben betölthető, heti 40 órás munkaviszony;
  • Tapasztalatodnak megfelelő, versenyképes juttatás;
  • Alapfizetésen felül egészségügyi hozzájárulás és 1.5%-os részesedés a játék bevételéből;
  • Családias, barátságos, támogató légkör, ahol még fejlődni is tudsz.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search