Területi Képviselő - építőipar

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-23-41088
This position is archived.
Job description

Partnerünk kiemelkedő szerepet tölt be nemzetközi szinten az építőiparban, különféle építőipari gépek értékesítésével. Most lehetőséged van csatlakozni hozzájuk Területi Képviselő pozícióban.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződéskötés
  • Ajánlatadások lebonyolítása
Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Több éves hasonló profilban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési régió: Somogy, Baranya, Tolna megye
Benefits

Miért érdemes jelentkezned?

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem, (fix+mozgó), cégesautó, mobiltelefon, laptop, tablet
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség
  • Külföldi, szakmai továbbképzések
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search