Termékmenedzser

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Work from home
Work at the workplace only
Contact
Reference
103-23-44022
Job description

Partnerem egy elkötelezett és tapasztalt Termékmenedzsert keres, hogy csatlakozzon csapatához a termékstratégia és fejlesztés területén. Ebben a pozícióban felelős leszel a termékportfólió irányításáért és a vállalati üzleti célok támogatásáért.

Főbb feladatok:

Termékstratégia kidolgozása és végrehajtása a piaci igények és trendek alapján.

Újonnan bevezetett márka/ termékcsoport gondozása és képviselete.

Kapcsolatok kialakítása és fenntartása meglévő ügyfelekkel/partnerekkel és viszonteladókkal.

Kereskedelmi kapcsolatrendszer kezelése, partner boltok látogatása Budapest és vonzáskörzetében

Együttműködés a beszerzéssel és az ügyvezetéssel a termékportfólió fejlesztése érdekében

Piackutatás és versenyképesség elemzése a termékportfólió optimalizálása érdekében.

Termékbevezetési folyamatok koordinálása és részvétel az üzleti célok elérésének támogatásában.

Requirements

Elvárások:

Legalább 3 év releváns tapasztalat termékmenedzsment területén.

Kiváló analitikai és problémamegoldó képesség.

Kiváló kommunikációs és együttműködési készség.

Erős projektmenedzsment képesség és időmenedzsment készség.

B kategóriás jogosítvány

Magabiztos angol nyelvtudás

Benefits

Amire pedig számíthatsz az alapbéren felül:

  • Családias, emberközpontú és támogató környezetben fejlődhetsz tovább,
  • Széleskörű és komplex feladatkörben folytathatod tovább a karrieredet,
  • Cafetériára, bónusz
  • 13. havi fizetésre
  • Autó - magánhasználtara
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search