Telesales munkatárs

Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
103-23-41975
This position is archived.
Job description

Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és értékesítőként is bizonyítottál már korábban?

Biztonságtechnikai rendszer megoldásokkal foglalkozó partnerünk bővíteni szeretné értékesítési csapatát, ezért keressük az új kollégát TELESALES MUNKATÁRS pozícióba a cég újpesti irodájába.

A feladatok, amikben számítanak Rád:

  • Karbantartási szerződés értékesítése meglévő ügyfeleknek
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötési folyamat nyomon követése
  • Adatbázisok naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (telefonon és e-mailben egyaránt)
Requirements

Sikeres lehet a pályázatod, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szereztél már tapasztalatot értékesítésben
  • Alapfokon beszéled az angol nyelvet
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és fontos számodra az ügyfelek elégedettsége
  • Kiemelt figyelmet fordítasz a feladatok pontos és precíz elvégzésére
Benefits
  • Alapbéreden felül éves bónusszal is számolhatsz
  • Beleláthatsz egy piacvezető vállalat mindennapjaiba
  • Támogató, baráti légkör fogad, így könnyen telnek majd a mindennapok
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search