Tapasztalt bérszámfejtő

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-7-40398
This position is archived.
Job description

Magyarország egyik vezető könyvvizsgálattal -, adó- és üzleti tanácsadással foglalkozó vállalata keresi új Bérszámfejtő kollégáját. Az ideális jelölt minimum 3 éves releváns tapasztalattal rendelkezik, középfokon kommunikál angolul és nem ismeretlen számára a szolgáltatói oldal.

Az alábbi feladatokért kellene felelősséget vállalni:

  • Havi bérszámfejtés, főkönyvi feladások elkészítése
  • TB ügyintézés (kifizetőhelyi feladatokkal)
  • Cafeteria juttatások kezelése
  • Munkavállalók be-és kiléptetésével kapcsolatos teendők
  • Nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása
  • Adó- és járulékbevallások készítése
  • Éves zárással kapcsolatos teendők elvégzése
Requirements

Mi tesz Téged sikeres pályázóvá?

  • TB-ügyintézői végzettség
  • Minimum 3 éves bérszámfejtői tapasztalat
  • Nexon program ismerete
  • Magabiztos Excel tudás
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó-képesség
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzésre való hajlandóság
Benefits

Miért éri meg jelentkezni?

  • Hosszú távra keresnek kollégát egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben
  • Vonzó karrierutat tudnak nyújtani Számodra
  • Folyamatos részvételt biztosítanak különféle tanfolyamokon, képzéseken
  • Az alapbéren felül versenyképes juttatási csomagra számíthatsz
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search