Szervizértékesítő

Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-23-41882
This position is archived.
Job description

Épületautomatizálással és biztonságtechnikával foglalkozó partnerünkhöz keresünk SZERVIZ ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat!

Ha van már tapasztalatod B2B salesben és szívesen dolgozol építőipari területen, akkor ez a lehetőség neked szól!

A fő feladataid lennének:

  • bejárati rendszerekhez kapcsolódó szerviz értékesítése vállalatok, intézmények számára,
  • aktív ügyfélkör kiépítése,
  • új partnerek bevonzása, ügyféllátogatás, folyamatos kapcsolattartás, együttműködés az alvállalkozókkal,
  • tárgyalások lebonyolítása a helyszínen, dokumentálás,
  • szerviz árajánlatok kidolgozása, szerződések összeállítása,
  • értékesítési tevékenység adminisztrációja és rendszeres riportálás a cégvezető felé.
Requirements

Mindenképp jelentkezz a pozícióra, ha

  • van műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettséged,
  • szervizben vagy üzemeltetésben szereztél már néhány év tapasztalatot,
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és mobilis vagy, országon belüli ügyféllátogatásra nyitott,
  • nem okoz gondot az önálló munkavégzés, megbízható vagy.

Előny, ha alapszinten tudsz kommunikálni angolul is.

Benefits

Amit partnerünk a munkádért cserébe kínál:

  • az alapbéren felül cafeteria és éves bónusz,
  • céges autó tankolókártyával, laptop és telefon,
  • képzések és előrelépési lehetőség,
  • stabil, nemzetközi háttér, de mégis önálló entitás, kiváló szakembergárdával.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search