Szenior Kontroller - Szigetszentmiklós

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
103-7-42501-2
This position is archived.
Job description

Fém és műanyagalkatrészek összeszerelésével foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát KONTROLLER pozícióba. Fő feladataid a gyártásra és a beszerzésre fognak irányulni, így a hasonló területen szerzett tapasztalat elengedhetetlen.

Egy öt fős csapat tagjaként az alábbi feladatokért lennél felelősi:

  • gyártási tevékenység és árbevétel kontrollingja
  • havi kimutatások, készletriportok készítése
  • havi zárásban történő aktív részvétel
  • számlázás kintlévőségek nyomon követése
  • részvétel a tervezésben
  • elhatárolások kezdeményezése
  • késztermékek árazása
Requirements

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3 éves termelői környezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • SAP ismeret
Benefits

Amit partnerünk a munkádért cserébe kínál:

  • az alapbéren felül széles körű béren kívüli juttatások: SZÉP-kártya, önkéntes nyugdíjtámogatás, 15 Ft/km üzemanyagköltség
  • heti 2 napot dolgozhatsz otthonról
  • felelősségteljes feladatokon dolgozhatsz
  • angol nyelvtudásod szinten tarthatod
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search