Számviteli asszisztens (Tatabánya)

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-7-41727
This position is archived.
Job description

Amennyiben érdekel a könyvelés és szívesen bepillantást nyernél egy zöldmezős beruházás frissen épült gyárrészlegének működésébe, várjuk a jelentkezésed!

Fő feladatok:

  • SAP-ban való könyvelés
  • Könyvelési bizonylatok iktatása
  • Kiegészítő dokumentumok készítése
  • Kalkulációk készítése
  • Adó- és könyvelési ellenőrzések asszisztálása
  • KSH, MNB statisztikák elkészítésében való részvétel
Requirements

Mi kell ahhoz, hogy Te legyél a sikeres pályázó?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség Üzleti adminisztráció vagy Könyvelési területen
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Legalább 1 éves könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, nyitott szemlélet
Benefits

Az alapbéren felül az alábbi juttatások várnak Rád:

  • Cafeteria
  • Étkezési hozzájárulás
  • Bejárástámogatás (vonatjegy vagy benzinköltség támogatása)
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Home Office
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 09:00-15:00-ig)
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search