Senior compensation specialist- 10. kerület

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Reference
103-14-42035
This position is archived.
Job description

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior compensation Analyst

Ebben a pozícióban az alábbi, elemzős, kalkulálós, izgalmas feladatok várnak RÁD:

  • Kompenzációs szakértőként segíted a HR, a vezetői csapat és a külső szolgáltatók (bérszámfejtés, bevándorlási szolgáltatások, adótanácsadók stb.) munkáját
  • Áttekinted a kompenzációs trendeket, koordinálod az éves fizetési referenciaérték-elemzéseket, valamint az irodai alkalmazottak jutalmazási programjainak külső versenyképességét, belső elégedettségét és hatékonyságát
  • Biztosítod, hogy a kompenzációs rendszerek megfeleljenek a jogi és szabályozási követelményeknek, és igazodjanak a vállalati politikákhoz és célkitűzésekhez
  • Vezeted és koordinálod a kompenzációval kapcsolatos projekteket
  • Fejleszted a kompenzációval kapcsolatos folyamatokat, iránymutatásokat és irányelveket
Requirements

Amire mindenképpen szükséged van:

  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • Magabiztos, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Legalább 3-4 év tapasztalat hasonló területen
  • Hajlandóság az irodai munkavégzésre
Benefits

Amire cserébe számíthatsz:

  • Multinacionális környezet, izgalmas iparág
  • Versenyképes alapbér
  • Életbiztosítás
  • AYCM kártya támogatás
  • Bónusz
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search