SAP P2P projekt munkatárs (SAP FI, MM)

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-7-39739
This position is archived.
Job description

Nemzetközi építőipari, kereskedelemmel és gyártással foglalkozó ügyfelünk megbízásából keresünk olyan erős könyvelői és SAP háttérrel rendelkező munkatársat, aki részt vesz majd a cégen belüli P2P folyamatok kialakításában, az SAP testreszabásában, a kollégák betanításában.

A projekt után lesz lehetőség akár a magyarországi cégen belüli újabb projektekben részt venni, akár a globális csapat tagjaként más országban dolgozni a P2P folyamatok optimalizálásán.

FONTOS: Ügyfelünknél az egészség a legfontosabb, így a jelenlegi egészségügyi helyzetben minden jelentkező számára biztosítják a telefonos vagy skypeos interjúzást!

Requirements
  • felsőfokú gazdasági végzettség, erős számvitel tudás
  • megrendelés alapú könyvelésben szerzett tapaszatalat
  • teljeskörű könyvelésben vagy folyamatok migrálásában szerzett tapasztalat nagy előny
  • SAP ismerete (FI, CO, MM stb)
  • magabiztos angol nyelvismeret
Benefits
  • érdekes feladatok
  • vonzó juttatások
  • rugalmas munkarend, családbarát munkahely
  • home office lehetőség heti egyszer
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search