Raktárkivitelezés vezető

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-10-41734
This position is archived.
Job description

RAKTÁRKIVITELEZÉS VEZETŐ

pozícióba keressük partnerünkhöz az új munkatársat

A partnerünk által elnyert raktártechnikai projektek – elsősorban ipari kapuk, dokkolástechnikai eszközök - kivitelezési munkáit a projektszervezeten belül a projektmenedzser fogja össze, akinek legfőbb feladata a projektek kivitelezési feladatainak megszervezése, irányítása, valamint szakmai kapcsolattartás a projekt értékesítőjével, tervezőjével, a megrendelővel és/vagy generálkivitelezővel a kivitelezés szakaszában.

Az ehhez kapcsolódó feladatok a következők:

  • A helyszínen dolgozó szerelőcsapat/alvállalkozók koordinálása, irányítása, a munkavédelmi szabályok betartásának ellenőrzése
  • Munkafolyamatok összehangolása, anyagok és eszközök meglétének ellenőrzése
  • Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása, ütemtervek készítése és betartatása, kivitelezés minőségének ellenőrzése, építési napló vezetése és ellenőrzése
  • A párhuzamosan futó kivitelezések nyomonkövetése és dokumentációja a vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel/generálkivitelezővel
Requirements

Mindenképp jelentkezz, ha:

  • Minimum középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • Építőipari, épületgépészeti területen szereztél már projektvezetési, projektmenedzseri/építésvezetői tapasztalatot
  • Ismered a generálkivitelezés világát
  • Jó szervezőkészség, proaktív és komplex gondolkodásmód jellemez
  • Használtál már vállalatirányítási szoftvert és MS Office felhasználói szintű ismereteid vannak

Előny, ha:

  • Szereztél már tapasztalatot ipari kapuk, raktártechnikai eszközök kivitelezése terén
Benefits
  • Stabil vállalati háttér, folyamatos fejlődés lehetősége
  • Támogató csapat, önálló, felelősségteljes munkakör
  • Előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 9-15 óra között)
  • Cafeteria (nettó 20.000 HUF) és lojalitási bónusz 12 hónapra elosztva
  • Családias cégkultúra, mindenki ajtaja nyitva áll minden kolléga előtt
  • Nagy céges és területenkénti csapatépítő
  • Céges jógaóra
  • Munka-magánélet egyensúly
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search