PLC mérnök

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-10-40240
This position is archived.
Job description

Nemzetközi cég automata gyártósorainak hbaelhárítására keresünk PLC mérnök kollégát.

Feladataid, amikre számíthatsz:

  • modern, automata gépsorok eseti és tervezett karbantartásában való aktív részvétel,
  • új gépek telepítésének, üzembehelyezésének segítése,
  • ha szükséges, új alkatrészek rendelése, PLC programmódosítás, alkatrészcserék,
  • folyamatos gyártás biztosítása és a fejlesztendő területek azonosítása,
  • együttműködés a többi társosztállyal: termelésirányítás, folyamatmérnökség, beszerzés.
Requirements
  • mechatronikai-, villamosmérnök végzettséged van (ha középfokú releváns végzettséggel rendelkezel, akkor is jelentkezz bátran, mert lehet hogy bővül a csapat nemsokára :) )
  • min. 1 éves szakmai tapasztalat ipari területen, ideális esetben PLC vezérelt automata gépsorok karbantartásában, szervizelésében, de ha tapasztalatabb vagy, akkor is bátran jelentkezz,
  • angol nyelvi kommunikáció nem fog ki rajtad, akár egy angol nyelvű interjút is tudsz vállalni, mert meg tudod értetni magad (nem tárgyalási szint kell!)
  • talpraesett vagy, addig nem nyugszol amíg rá nem jössz a probléma okára és jól kommunikálsz.
Benefits
  • PLC karbantartásba belekóstoltál és szeretnéd elmélyíteni a tapasztalataidat,
  • fontos számodra, hogy ne újra ugyanazokkal a problémákkal szembesülj nap mint nap, hanem kelljen használod a fejedet a munkád során,
  • nemzetközi csapatban el tudod képzelni magad, sőt örülnél ha fejleszthetnéd a szakmai angolodat.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search