Műszaki értékesítő (Dél-Kelet Magarország)

Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-23-41786
This position is archived.
Job description

Nemzetközi hátterű partnerünk elektromos szerszámok és gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozik, és jelenleg bővülés miatt keresnek MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat Dél-Kelet Magyarországra (Békés, Csongrád-Csanád, Bács-Kiskun megye környékére).

Ha van már néhány év tapasztalatod műszaki cikkek értékesítésében és nem okoz gondot az autóvezetés, akkor ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

A feladatok következők lennének:

  • A cég termékeinek népszerűsítése és értékesítése, bemutatása és oktatása a végfelhasználók számára,
  • A meglévő ügyfelek mellé új partnerek bevonzása és az egyéni portfóliójuk megtervezése,
  • A tevékenységeid megtervezése, összehangolása az üzleti stratégiával, és nyomon követése a CRM rendszerben.
Requirements

Mindenképp jelentkezz, ha:

  • Van legalább két év értékesítési tapasztalatod műszaki területen,
  • Gyakorlatias gondolkodás és műszaki fogékonyság jellemez,
  • Nyitott vagy új termékek használatának a tanulására,
  • Felhasználói szintű MS Office és CRM ismereteid vannak,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítő készséged van.
Benefits

Amit a partnerünk nyújt:

  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop, bemutatóeszközök, telefon, autó (magánhasználatra is)
  • Munkavállalói szerződésen alapuló foglalkoztatás (alapbér + bónuszok, SZÉP-kártya juttatások)
  • Feladatalapú munkaidő, önállóság és felelősség
  • Nemzetközi munkakörnyezet és folyamatos képzések a termékekhez kapcsolódóan
  • Magánegészségügyi ellátás
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search