Műszaki értékesítő - 3D nyomtatás, szkennelés

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-23-41376
This position is archived.
Job description

Nemzetközi piacon is bővülő partnerünk új MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ kollégáját keressük 3D NYOMTATÁS és SZKENNELÉS területére.

Az alábbi feladataid lesznek:

  • meglévő és új partnerek látogatása országosan,
  • ügyfelek igényeinek felmérése és megértése,
  • egyedi tanácsadás, termékválasztás segítése és egyedi gyártási lehetőségek feltárása,
  • teljes értékesítési folyamat nyomonkövetése (partner felkutatásától kezdve az értékesített eszköz felhasználásának támogatásáig),
  • társosztályokkal való szoros együttműködés (műszaki, marketing csapat).
Requirements

Amire szükséged van az állás elnyeréséhez:

  • erős műszaki háttértudás,
  • min. 3 év szakmai tapasztalat hasonló területen (műszaki sales VAGY gyártásközeli pozíció pl. gyártástechnológus),
  • magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • kiváló tárgyalási, kommunikációs készség,
  • konzultatív sales attitűd,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.

Előny:

  • gyártástechnológiai tapasztalat
  • 3D nyomtatási/szkennelési ismeretek
Benefits

Amit várhatsz:

  • nemzetközileg is terjeszkedő céghez csatlakozhatsz,
  • biztos, kiépített partnerhálózattal rendelkeznek,
  • rugalmas, családbarát munkahelyed lesz náluk,
  • folyamatos tanulási lehetőséget biztosítanak,
  • alapbér + negyedéves bónuszra számíthatsz,
  • alkalmankénti home office lehetőség,
  • céges autó a rendelkezésedre fog állni.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search