Műszaki előkészítő

Contract Type
Full-time
Reference
101-5-41986
This position is archived.
Job description

Tartástechnológiai berendezések gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ pozícióba kollégát Budapestre.

Partnerünk szarvasmarha-, sertés-, ló és baromfi tartására alkalmas berendezéseket gyárt.

Szerencsére egyre fontosabb az ipari tartásban élő állatok jóléte, így a számukra kialakított technológia is ebbe az irányba tud fejlődni.

Ha számodra is fontos ez a cél és akár a saját tervezésű berendezéseiddel szívesen támogatnád ennek az iparágnak a fejlődését és korszerűsítését, akkor mindenképpen jelentkezz a pozícióra !

Milyen feladataid lesznek ?

  • Technológiai tervek elkészítése főként AutoCAD és ArchiCAD programokban;
  • Tervek alapján az árajánlatok elkészítése;
  • Projektekkel kapcsolatos egyeztetések a gyártó partnerekkel,
  • Projektvezető támogatása;
  • Műszaki alkatrészek rendelése;
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal és a belföldi beszállítókkal.
Requirements

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettséggel;
  • Már szereztél 2-3 év releváns szakmai tapasztalatot;
  • Nem okoz gondot a német nyelv magabiztos használata írásban és szóban is;
  • Kreatív személyiség vagy, aki szeret önállóan is dolgozni;
  • Van B kategóriás vezetői engedélyed.
Benefits

Amit partnerünk kínál:

  • Stabil háttér;
  • Folyamatos szakmai fejlődés;
  • Dinamikus és családias csapat;
  • Egy igazán különleges szakterületen szerezhetsz szakmai tapasztalatot.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search