Munkavédelmi mérnök

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-13-41253
This position is archived.
Job description

Nemzetközi gyártópartnerünk bővítés miatt MUNKAVÉDELMI MÉRNÖK munkatársat keres!

Építsd karriered stabil hátterű gyártó cégnél, ahol jó munkahelyi közösség és ultramodern, magasan automatizált üzemi környezet (ipar 4.0) vár rád! Jelenleg három munkavédelmi mérnök és egy környezetvédelmi mérnök van a csapatban és melléjük keressük az új kollégát.

Feladataid közé tartozik majd:

  • Munkavédelmi bejárások menedzselése
  • Jogszabályok betartásának ellenőrzése
  • Hatósággal való kapcsolattartás
  • Auditokban való részvétel
  • Kollégák munkavédelmi oktatásának tartása
  • Új gépek felülvizsgálatában való segítség
Requirements

A pozíció betöltéséhez az alábbi néhány dolog elengedhetetlen:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat munkavédelmi területen, előny ha ezt gyári környezetben szerezted
  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
Benefits

Amit a fizetésen kívül a munkádért várhatsz:

  • 25 Ft/km üzemanyagköltség támogatás vagy céges busz (Budapestről is)
  • Lakhatási támogatás, ha messzebbről költöznél (relokáció és albérlet)
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés
  • Kiemelkedő éves bónuszrendszer és juttatási csomag
  • Szakmai tréningek a belépést követően
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search