Minőségellenőr (angol nyelvtudással, akár pályaváltóknak is!)

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-18-39829
This position is archived.
Job description

Legyél része újonnan induló, csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó RÉTSÁGI parnercégünk belső csaptának az alábbi pozícióban:

MINŐSÉGELLENŐR

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Alapanyag és termék vizsgálatok és mérések elvegzése;
  • Eredmények kiértékelése és adminisztrációja;
  • Folyamatos kapcsolattartás a termeléssel.
Requirements

TE vagy a mi emberünk, ha:

  • Magabiztosan beszélsz angolul (közvetlen felettesed külföldi lesz, így vele nap mint nap fogsz angolul egyeztetni);
  • Nyitott vagy a minőségügyi terület elsajáítására;
  • Nem okoz gondot a számítógép kezelése.

Szuper előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • ISO szabványok ismerete.
Benefits

Amit ügyfelünk kínál:

  • Jól kalkuláható, fix juttatások (alapbér + műszakpótlék);
  • Mivel új a gyár, így hosszútávon számos előrelépési lehetőség vár rád;
  • Képzések, oktatások;
  • Utazás támogatás;
  • Több munkatársat is keres a cég, így jelentkezz akár pároddal, ismerősöddel együtt.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Rétság
  • Munkarend: Folyamatos műszakrend - 8 órás munkanapokkal.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search