Marketing és Rendezvény Koordinátor

Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-19-42328
This position is archived.
Job description

Cégünk 26 éve van jelen a magyar munkaerőpiacon, töretlenül támogatva partnereinket a megfelelő munkaerő, a munkavállalókat pedig egy számukra jobb álláslehetőség megtalálásában. Az elmúlt években bevezettük a magyar piacra a Gi Group, valamint a Wyser brandeket is és már cégcsoportként törekszünk rá, hogy a #ChangeLives érték ígéretünk minél többekhez eljusson. Ennek megvalósítására, bővülés okán keressük most új kollégánkat Marketing csapatunkba, Marketing és Rendezvény Koordinátor pozícióba.

Marketing és rendezvény koordinátorként az időd többségét a belső céges programjaink valamint külsős események megszervezése teszi majd ki:

  • csapatépítők (60-120 fő)
  • belsős céges rendezvények (Karácsonyi vacsora, Farsang/ Halloween/ Mikulás buli)
  • ügyfél események (konferenciák, üzleti reggelik)
  • toborzási napok

Ez kiegészül egyéb, változatos feladatokkal, mint például:

  • közösségi média menedzsment: tartalomkezelés, hirdetések kezelése, adminisztrációs feladatok ((Facebook, LinkedIn, Instagram, TikTok, stb.)
  • weboldal szerkesztés
  • statisztikák, jelentések készítése és elemzése
  • grafikai anyagok készítése
  • külső szolgáltatókkal és partnerekkel való együttműködés
  • marketing és más csapatok munkájának proaktív támogatása
Requirements

Amennyiben a következőket véljük felfedezni beküldött önéletrajzodban, egészen biztos felvesszük majd Veled a kapcsolatot:

  • van már tapasztalatod rendezvények átfogó megszervezésében (helyszín, catering, utazás, meghívók, dekoráció, promóciós anyagok, csapatépítő játékok, díjak, ajándékok, stb.) és helyszíni koordinációjában
  • volt már lehetőséged külső szolgáltatókkal való együttműködésre
  • nem idegen tőled a közösségi média világa és van hozzá affinitásod, hogy akár jobban elmélyülj benne
  • magabiztos az angol nyelvtudásod
Benefits

Ha az alábbi néhány érv a te nézőpontodból is mellettünk szól, vágj bele a jelentkezésbe!

  • A szervezet: nem túl hierarchikus és bár folyamatosan növekszik, igen családias
  • A társaság: befogadó, pörgős, támogató és meglehetősen energiadús
  • A marketing csapat: jelenleg 2 fős, stabil, szakmailag profi
  • A feladatok: változatosak, mozgalmasak, kihívásokkal telik és nagyon hálásak
  • A csomag: alapbér, éves bónusz, cafeteria, extra fizetett szabadnapok, magasabban fizetett táppénz, céges mobiltelefon magánhasználatra, céges angol nyelvtanfolyam, home office lehetőség
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search