Marketing Coordinator

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-19-41858
This position is archived.
Job description

Nemzetközi retail hálózattal rendelkező Partnerünk számára MARKETING KOORDINÁTORI pozícióba keressük az új kollégát budapesti munkavégzéssel.

Tartalomgyártás, közösségi média menedzsment, kreatív kampánytervezésben változatos feladatok várnak Rád.

Feladataid lesznek még:

  • Marketing ügynökségekkel való együttműködés
  • Social media megjelenés, kommunikáció tervezése, megvalósítása
  • Gyártói hírlevelek, terméklapok, cikkek fordítása, készítése és publikálása
  • Online marketing kampányok tervezésében, szervezésében történő részvétel
Requirements

Mire van szükség ahhoz, hogy sikeres pályázó lehess?

  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalatra
  • magabiztos angol nyelvtudásra szóban és írásban
  • releváns tapasztalatra SEO/SEM, marketing adatbázis, közösségi média és/vagy vizuális hirdetési kampányok vezetésében és kezelésében
  • a legújabb technológia és iparági trendek ismeretére
Benefits

És mivel honorálják majd a befektetett munkádat?

  • rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel
  • kiszámítható, fix fizetéssel, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz,
  • béren kívüli juttatásokkal (üzemanyag tankolási kedvezmény, sport célú támogatás, étkezési hozzájárulás stb.)
  • önnáló, izgalmas projektekkel
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search