Logisztikus - fuvarszervező

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-21-41806
This position is archived.
Job description

LOGISZTIKUS FUVARSZERVEZŐ munkatársat keres stabil, válságálló iparágban tevékenykedő gyártó partnerünk bővülés miatt! Ha van már néhány év tapasztalatod közúti fuvarszervezésben, használtál már SAP-t vagy más ERP rendszert és problémamegoldó attitűddel rendelkezel, akkor ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

A munkavégzés helye Budapest 11. kerülete!

Ezek a feladatok várnak rád a pozícióban:

  • vevői megrendelések feldolgozása SAP rendszerben a beérkezéstől a kiszállításig,
  • belföldi közúti áruszállítás koordinálása,
  • folyamatos kapcsolattartás a fuvarozókkal, ügyfelekkel és a társosztályokkal,
  • számlák ellenőrzése, riportok készítése,
  • néhány esetben import fuvarok szervezése és adminisztrációja,
  • egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Requirements

Mindenképp jelentkezz, ha a felsoroltaknak megfelelsz:

  • van legalább középfokú (ideális esetben gazdasági) végzettséged,
  • legalább 1 év tapasztalatod van már közúti szállítmányozásban, logisztikában, ügyfélkezelés terén
  • SAP felhasználói szinten ismered, vagy dolgoztál már más ERP rendszerrel,
  • haladó MS Office Excel ismeretekkel rendelkezel
  • angol nyelvtudásod van (nagyrészt elég írásban)
  • szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni, jó kommunikációs készséged van.
Benefits

Miért érdemes partnerünket választanod?

  • mert az alapbéren felül van fix 13. havi bér,
  • változatos cafeteria elemek és havi bónusz is,
  • mert egy összetartó, kb. 15 fős csapat része lehetsz és felelősségteljes munkaköröd lesz.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search