Junior kontroller - 9. kerület - alapszintű német nyelvtudással

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
103-7-42478
This position is archived.
Job description

PÁLYAKEZDŐK, 1-2 év könyvelési, kontrolleri vagy pénzügyi tapasztalattal rendelkezők figyelem!

Véget ért a nyár, javában zajlik sok cégnél a pénzügyi tervezés időszaka. Ha szeretnél belelátni, sőt belefolyni egy nemzetközi cég büdzsé készítésébe, itt az alkalom!

A kontrolling vezetővel az alábbi feladatokon fogtok osztozkodni:

  • aktív részvétel a havi/negyedéves/éves zárásokban
  • részvétel a Budget/Forecast – folyamatában
  • pénzügyi kimutatások és statisztikák elkészítése
  • üzemeltetéssel kapcsolatos költségek ellenőrzése, nyilvántartása, indexálása
  • beszállítói kondíciók nyomon követése, szimulációja, számlázása
  • egyéb ad hoc riportok elkészítése az anyavállalat felé
Requirements
  • közgazdasági vagy pénzügyi-számviteli felsőfokú végzettség
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk de 1-2 év könyvelés vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat előny
  • alapszintű német nyelvismeret, inkább írásban kell majd használni, van lehetőség céges nyelvoktatásra járni
  • magabiztos, stabil EXCEL ismeret
  • SAP ismeret előny
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló szervező- és problémamegoldó képesség
  • analitikus gondolkodás
Benefits
  • heti egy home office lehetőség betanulás után
  • kb 13. havi fizetésnek megfelelő bónusz
  • dolgozói vásárlási kedvezmények
  • All You Can Move Sport Pass céges támogatással
  • német nyelvoktatás házon belül
  • sokoldalú, hosszú távú munkalehetőség egy stabil nemzetközileg ismert cégnél
  • szakmai fejlődési lehetőség
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search