Junior kontroller - 0-2 év tapasztalattal - IT szektor

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-7-41482
This position is archived.
Job description

PÁLYAKEZDŐK akik már az egyetem/főiskola ideje alatt is dolgoztak, 1-2 év könyvelési, kontrolleri, audit tapasztalattal rendelkezők figyelem!

Ha szeretnél belelátni, sőt belefolyni egy nemzetközi cég büdzsé készítésébe, itt az alkalom!

Egy nemzetközi csapatban, a kontrolling vezetővel az alábbi feladatokon fogtok osztozni:

  • aktív részvétel a havi/negyedéves/éves zárásokban
  • részvétel a projektek Budget/Forecast – folyamatában
  • pénzügyi kimutatások és statisztikák elkészítése
  • költségek ellenőrzése, nyilvántartása, indexálása
  • egyéb ad hoc riportok elkészítése az anyavállalat felé
Requirements
  • közgazdasági vagy pénzügyi-számviteli felsőfokú végzettség
  • releváns szakmai gyakorlattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk de 1-2 év könyvelés, audit vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat előny
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret - két kör lesz angolul és később is kell majd napi szinten szóban és írásban is használni.
  • magabiztos, stabil EXCEL ismeret
  • SAP ismeret előny
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló szervező- és problémamegoldó képesség
  • analitikus gondolkodás
Benefits
  • 50% home office, a betanulás személyesen megoldott
  • bónuszok, tréningek
  • csapatépítők, egészségügyi szolgáltatásokhoz, parkoláshoz támogatás
  • szakmai fejlődés és még sok más, amit az interjún elmondunk
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search