Junior folyamatmérnök

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-10-40481
This position is archived.
Job description

Piacvezető építőipari gyártópartnerünkhöz keresünk JUNIOR FOLYAMATMÉRNÖK munkatársat. Ha egy magasan automatizált és modern cégnél vágnál bele karriered felépítésébe, ezt a lehetőséget Neked ajánljuk!

Ezekre a feladatokra számíthatsz, ha folyamatmérnökként képzeled el a jövődet:

  • technológiai folyamatok optimalizálása, eredményesség növelése,
  • selejtszámok és gyártási hibák csökkentése,
  • a gyártáshoz szükséges eszközök biztosítása,
  • termékhiba analízis, folyamatok nyomon követése,
  • műszaki dokumentációk elkészítése,
  • fejlesztési intézkedések ismertetése a kollégák számára,
  • szoros együttműködés a gyártáshoz kapcsolódó társosztályokkal.
Requirements

Ahhoz, hogy számukra is Te lehess az ideális jelentkező, az alábbiakra van szükséged:

  • műszaki területen megszerzett felsőfokú végzettség,
  • hőtani ismeretek és tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • előny, ha szereztél már néhány év tapasztalatot hasonló területben, de nem feltétel (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • csapatszellem, magas együttműködési készség, proaktivitás.
Benefits

A befektetett munkádat az alábbiakkal honorálják:

  • egy rendkívül magasan automatizált és modern környezetben sajátíthatod el a szakma fortélyait (ipar 4.0),
  • munkádat karrierprogramjukon keresztül végezheted, ahol a fejlődés lehetősége garantált.

Ezen felül:

  • a próbaidőt követően cafeteriában részesülsz,
  • az elért céljaid alapján éves bónuszra számíthatsz,
  • a cég éves egészségügyi menedzser szűrést biztosít,
  • bejárásodat a 15 Ft/km díj mellett, lokációtól függően plusz összeggel támogatják,
  • a komfortérzetedet pedig kávéval, teával, és gyümölccsel növelik.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search