Irodai és Pénzügyi asszisztens - Budaörs

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-1-41833
This position is archived.
Job description

Nemzetközi szinten is elismert ügyfelünk megbízásából keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Irodai és Pénzügyi asszisztens

Az ideális jelölt az alábbi feladatokban teljesedhet ki:

  • Az iroda működésével kapcsolatos napi ügyek intézése
  • Pénzügyet támogató és irodai adminisztrációs feladatok ellátása (havi kimutatások vezetése, dokumentumok, számlák kezelése, postázás, iktatás, archiválás)
  • Szállítói kötelezettségekkel kapcsolatos riportok készítése
  • Napi bankkivonatok könyvelése, banki egyenlegek egyeztetése
  • Rendezvények és megbeszélések előkészítése, szervezése, lebonyolítása
Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi-, gazdasági végzettség előnyt jelent
  • Önálló és precíz munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word,Excel, Outlook)
  • Legalább 2 év pénzügyi-, adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Benefits

Amit Partnerünk kínál:

  • Erős szakmai támogatás nemzetközi környezetben
  • Kiváló vállalati kultúra és kollégák
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai tréningek
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search