Irkafűző gépkezelő

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
5-18-41174
This position is archived.
Job description

Mind termékeiben és munkakörülményeiben igényes, moderngép parkkal rendelkező nyomdai partnerünk bővülés miatt IRKAFŰZŐGÉP KEZELŐ kollégát keres.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • Kötészeti gépek kezelése (pl.: irkafűző,ragasztó-kötő stb…);
  • Puha táblás kötések elvégzése (pl.: marketing anyag, használati útmutató stb..);
  • Az elkészült termékek ellenőrzése
Requirements

Amire mindenképp szükséged lesz:

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalatra;
  • Középfokú végzettségre;
  • 2 műszakos munkarend vállalása H-P (6:00- 14:30; 14:30- 22:00);
  • Légy motivált és tanulékony.

Előny: 3 műszakos munkarend vállalása.

Benefits

Amit a cégtől fogsz kapni:

  • Motiváló bónusz havonta;
  • Túlórázási lehetőség ( műszak hosszabbítása);
  • Utazás támogatás gépkocsival 15 Ft/km vagy a bérleted 86%-a;
  • Amennyiben könnyedséget jelent, céges busszal a pályaudvartól, vasútállomástól vagy a hév állomástól céges busszal visznek ki az ipari parkba.

Munkavégzés helye: Gödöllő ipari park, jól megközelíthető M31 –es útvonal végén.

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search