Helyszíni gépszerelő

Location
Contract Type
Full-time
Salary
435 000 - 600 000 Ft
Contact
Reference
1-18-39919
This position is archived.
Job description

Egyedi rakodástechnikai gépek gyártásával foglalkozó partnerük keres új munkatársat Lajosmizsére az alábbi pozícióba:

HELYSZÍNI GÉPSZERELŐ

Az alábbi feladatok várnak:

  • A cég által gyártott gépek külső helyszínen történő összeszerelése, telepítése;
  • Javítási, szervizelési feladatok.
Requirements

A sikeres pályázónak mindenképp rendelkeznie kell:

  • Szakirányú középfokú képesítéssel (lakatos, géplakatos, gépszerelő, vagy hasonló);
  • Külső helyszínen, akár külföldön történő munkavégzésre való nyitottsággal;l
  • Legalább egy év tapasztalattal karbantartási, vagy összeszerelési területen.;
  • Nyitottsággal magasban (6-10 méter) történő munkavégzésre.

Előny:

  • Emelőgépkezelői, targoncás és személyfelvonói képesítés.
  • Elektronikai képesítés és tapasztalat.
Benefits

Amit ügyfelünk kínál:

  • Kiemelkedő juttatási csomag;
  • Alapbéren felüli motiváló bónusz rendszer;
  • Azonnali munkakezdés;
  • Túlórák havi kifizetése;
  • Külföldi munkavégzés esetén extra napidíj.

Munkavégzés helye: Lajosmizse

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search