Hegesztő

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
5-18-41092
This position is archived.
Job description

Folyamatosan bővülő építőipari és mezőgazdasági gépek összeszerelésével és alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk keresi új kollégáját HEGESZTŐ pozícióba.

Az alábbi feladatokra kell számítanod:

  • Acél alkatrészek hegesztése, védőgázas, fogyóelektródás ívhegesztő technológiával;
  • A varratok minőségügyi hibáinak felismerése, a hibák korrigálása, hibás varratok javítása;
  • Az előírt minőségi és méretellenőrzések dokumentálása
  • Előírt karbantartások elvégzése.
Requirements

Elvárás a pozíció betöltéséhez:

  • Releváns középfokú végzettség (fémipari vagy gépipari területről);
  • Legalább 1 éves tapasztalatod van hasonló munkakörben;
  • Tudj műszaki rajzról olvasni és értsd a munkautasításokat;
  • Méréstechnikai eszközök ismerete (tolómérő, mikrométer);
  • 2 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:15; 13:50- 22:05);
  • Havonta 2 szombati munkanap vállalása;
  • Előny: Tűzvédelmi szakvizsga
Benefits

Amit a cégtől kapsz:

  • Teljes juttatási csomag próba idő alatt átlagosan havonta nettó 230 000 Ft, amely a próba idő után 260 000 Ft-ra növekszik;
  • Amit ezen kívül biztosan fogsz még kapni: cafeteria, utazás támogatás;
  • Egyéni teljesítményed alapján éves prémiumban részesülhetsz;
  • Utazástámogatás: autós bejárás esetén nettó 25 Ft/km, vagy a bérlet 86%-a;
  • Túlórázási lehetőség;
  • Szakmai képzések (tűzvédelmi és darukezelői vizsga elvégzése);
  • Munkavégzés helye: Eger, várhatóan 2022-ben Füzesabonyba fognak átköltözni.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search