Hálózati rendszergazda

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-15-41472
This position is archived.
Job description

Informatikai és távközlési hálózatok tervezése, telepítése és üzemeltetése, valamint az ezekhez tartozó biztonsági rendszerek üzemeltetése, koordinálása, az IT infrastruktúra csoport többi területével együttműködve.

A bővebb feladatok:

  • WAN és LAN hálózat üzemeltetése
  • Monitorozza a forgalmat, eseményeket
  • Üzemelteti és felügyeli a hálózat biztonsági, tűzfal, ill. proxy, távoli bejelentkezést biztosító valamint monitorozó és hálózat menedzsment rendszereket
  • Konfigurálás, változtatás
  • Egyezteti és naprakészen tartja a hozzáférési listákat
  • Változások kezelése, hibaelhárítás, dokumentálás (Hálózati dokumentálás)
  • ITIL folyamatok betartása
  • Jegykezelő rendszer vezetés
  • Kapcsolattartás külső üzemeltetőkkel - angol nyelven is
  • Belső kommunikáció, ügyfélkérések és panaszok kezelése
Requirements
  • A szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásnak képessége
  • Jó kommunikációs képesség az üzleti partnerekkel és belső ügyfelekkel való kapcsolathoz
  • Nyitottság az új gondolatok felé
  • Kreatív megoldások kialakítása
  • Változások elősegítésének képessége
  • Probléma felismerési képesség
  • Kommunikációs képesség-gondolatok világos és tömör kifejezése, valamint képesség mások meghallgatására
  • Előnyt jelentenek Cisco, CheckPoint, F5 hálózati eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalatok, vizsgák
Benefits
  • Egy emberileg és szakmailag is szuper, támogató csapatot; hasonló paraméterekkel rendelkező vezetővel.
  • Versenyképes kompenzációs csomagot.
  • Csapatépítő programokat, hogy ne minden csak a munkáról szóljon.
  • Rengeteg fejlődési, képzési lehetőséget – szakmai és soft skill tréningek.
  • Hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk a bankon belül
  • Inspiráló vállalati kultúrát - stabil, nyereséges, nagy múltú cég vagyunk, figyelünk a kollégáink igényeire, támogatjuk, az egészséges életmóddal kapcsolatos tevékenységeket
  • Könnyen megközelíthetők vagyunk – jöhetsz metróval, autóval, de akár biciklivel is, a döntés a Tiéd.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search