Gyártó technikus

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-18-40790
This position is archived.
Job description

Kihívásokra és biztos munkahelyre vágysz? Próbáld ki magad GYÁRTÓ TECHNIKUS pozícióban amerikai hátterű partnercégünknél!

Saját belsős csapatukhoz, akár azonnali munkakezdéssel tudsz csatlakozni!

Napi feladataid közé fog tartozni:

  • Teljesen automatizált gyártósorok működésének biztosítása;
  • A gyártógépek technikai paramétereinek beállítása;
  • Felmerülő mechanikai hibák felderítése és elhárítása;
  • A késztermékek minőségének ellenőrzése;
  • Társterületekkel való kapcsolattartás, információátadás;
  • Valamint mindennapi munkádhoz kapcsolódó adminisztráció elkészítése;

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkarend: 2, illetve 3 műszakos (H-P) és folyamatos 12 órás

Requirements

Ami szükséges a pozíció elnyeréséhez:

  • Vállalható számodra mindkét műszakrend
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel és gyártási területen szereztél már némi tapasztalatot VAGY pályakezdő vagy és műszaki végzettséggel rendelkezel

PÁLYAKEZDŐ és TAPASZTALT pályázók jelentkezését is várjuk!

Benefits

Amit partnercégünk tud kínálni Neked:

  • Alapbéren felül 13. havi bért, próbaidő után pedig cafeteriát OTP Szép kártyára;
  • Utazástámogatást: autóval nettó 27 Ft/km
  • Saját állományba való felvételt, akár azonnali kezdéssel
  • Céges autóbuszokat környező településekről Heves és Nógrád megyéből Hevesről több megállóhelyről is indul közvetlen buszjárat!);
  • Albérlet támogatást és helyi meleg étkezési lehetőséget;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget, ezáltal hosszú távú, kihívást jelentő munkát.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search