Gyártástámogató LEAN mérnök

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-10-41052
This position is archived.
Job description

Partnerünk GYÁRTÁSTÁMOGATÓ LEAN MÉRNÖK munkatársat keres!

Építsd karriered autóiparban tevékenykedő, stabil hátterű gyártó cégnél, ahol jó munkahelyi közösség és ultramodern, magasan automatizált üzemi környezet (ipar 4.0) vár rád.

Feladataid közé tartozik majd:

  • LEAN eszközök és módszerek használatával a termelés folyamán felmerülő problémák feltárása és azokra megoldási javaslatok kidolgozása
  • Folyamatok fejlesztése és a selejtszám csökkentése
  • Riportok, kimutatások készítése a termelésről
  • Gyártási utasítások kidolgozása, új kollégák oktatása
  • LEAN vezetővel való szoros együttműködés
  • Gépkezelőkkel, műszakvezetőkkel történő napi közös munka
Requirements

A pozíció betöltéséhez az alábbi néhány dolog elengedhetetlen:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás (a LEAN vezető nem magyar)
  • LEAN eszközök ismerete (gyakorlati tapasztalat vagy ha a szakdolgozatod ebből írtad az is elegendő)
Benefits

Amit a fizetésen kívül a munkádért várhatsz:

  • 25 Ft/km üzemanyagköltség támogatás vagy céges busz (Budapestről is)
  • Lakhatási támogatás, ha messzebbről költöznél (relokáció és albérlet)
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés
  • Kiemelkedő éves bónuszrendszer és juttatási csomag
  • Szakmai tréningek a belépést követően
  • Folyamatos fejlődési lehetőség vállalaton belüli karrieropciók
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search