Gépkezelő operátor

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-18-41361
This position is archived.
Job description

Stabilitásra és hosszú távú munkalehetőségre vágysz?

Építőipari szektorban tevékenykedő partnerünk GÉPKEZELŐ OPERÁTOR pozícóba keresi új kollégáit bővülés miatt!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Gyártósorok folyamatos működésének biztosítása;
  • Termékek minőségének ellenőrzése;
  • A munkádhoz tartozó adminisztráció elvégzése.
Requirements

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Tudsz vállalni folyamatos 12 órás munkarendet (3 nap munka, 3 nap pihenő)
  • Szívesen dolgoznál gyártási környezetben;
  • Előny ha: van már gépkezelőként szerzett tapasztalatod;
Benefits

Miért lehet ez előnyös Számodra?

  • Betanulást követően máris növekedhet alapbéred;
  • Havi bónuszban tudsz részesülni;
  • 20 Ft/km-rel támogatják munkába járásod, illetve céges buszjáratot is biztosítanak;
  • A nemzetközi háttér mellé családias munkahelyi légkör társul.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search