Fröccsöntő technikus

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-18-40792
This position is archived.
Job description

Kihívásokra és biztos munkahelyre vágysz? Amerikai partnerünk hosszú távon tud számodra fejlődést, új tudást és persze előrelépési lehetőséget is biztosítani FRÖCCSÖNTŐ TECHNIKUS pozícióban.

Ezeket a feladatokat látnád el:

  • Fröccsöntő berendezések üzemeltetése, folyamatos működésének biztosítása;
  • Gépek beállítása, átállásokra való felkészítése;
  • Tesztek eredményeinek kiértékelése, dokumentálása;
  • Adminisztrációs feladatok a hibaelemezésekhez kapcsolatosan;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkarend: 2, illetve 3 műszakos (H-P) és folyamatos 12 órás

Requirements

  • fröccsöntő gépek kezelésében szereztél már némi tapasztalatot VAGY szakirányú végzettséggel rendelkezel;
  • tudod vállalni mindkét típusú munkarendet;
  • nem okoz gondot az MS Office – Word és Excel programok használata.

Előny: elektronikai ismeretek, termelőüzemben vagy szervizben szerzett tapasztalat.

Benefits

Mit kínál a vállalat?

  • Motiváló alapbért, amely teljesítményed alapján még inkább honorálva lesz;
  • 40%-os műszakpótlékot,
  • 13. havi bér;
  • Cafeteriát: OTP SZÉP kártyára (próbaidő után);
  • Nettó 27 Ft/km benzinköltség térítést;
  • Céges autóbuszokat a környező településekről Heves és Nógrád megyéből;
  • Albérlet támogatást és helyi meleg étkezési lehetőséget;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget, ezáltal hosszú távú, kihívást jelentő munkát.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search