Erősáramú villamosmérnök

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-10-39658
This position is archived.
Job description

Nagy múltú autóipari szegmensben tevékenykedő partnerünkhöz keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK ÜZEMELTETÉSI TERÜLETRE

Feladataid lesznek az alábbi pozícióba:

  • A gyár villamosenergia-ellátásának biztosítása, energia- és költségtakarékos üzemeltetése
  • Ellátási szerződések előkészítése, felügyelete
  • Villamos berendezések üzemeltetése, eseti javítása, karbantartása, külső szolgáltatók megbízása és ezen tevékenység ellenőrzése
  • Új villamos berendezések üzembe helyezése, a meglévő rendszer fejlesztése
  • Adminisztráció, fogyasztási adatok elemzése, számlák kezelése
  • Elektromos dokumentációk folyamatos ellenőrzése, aktualizálása
Requirements
  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat hasonló területen

A kiválasztási folyamat 1-2 hétre szünetel, de addig is várjuk a jelentkezőket. Utána lehet rá számítani, hogy beindul náluk az interjúztatás.

Benefits
  • Bejárás és lakhatási támogatás igény esetén
  • Éves bónusz és cafeteria rendszer
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search