Épületgépész tervező

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-5-40006
This position is archived.
Job description

Új ipari beruházásokhoz keresünk nagy múlttal rendelkező mérnök iroda részére ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK kollégát.

Feladataid lesznek:

  • ipari létesítmények gépészeti és csőhálózati tervezése (tenderekhez, majd megvalósíthatósági részletesebb rajzok készítése)
  • 2D és 3D-s műszaki rajzok készítése,
  • anyagismeret és kalkulációk megadása,
  • projekt megbeszéléseken, értékeléseken való részvétel és javaslatok tétele.
Requirements
  • gépészmérnöki végzettséggel rendelkezel,
  • min. 5 év tapasztalatot szereztél ipari létesítmények csővezetékei, csőhálózata tervezésésében,
  • különösen értékes tapasztalatnak tartjuk, ha az alábbi területekenen szereztél már tapasztalatot: olaj és gáz-, vegy-, petrokémia, agro, FMCG vagy gyógyszeripar
  • 3D modellező szoftverrel magabiztosan dlolgozol pl.: AutoCAD, Plant 3D, E3D, Revit (előny: Inventor, AVEVA, PDMS, CEASAR II, CAEPIPE)
  • Mérnök Kamarai tagsággal rendelkezel,
  • angol nyelven elkommunikálsz, angol technikai dokuemntációkkal elboldogulsz,
  • pontosság, precizitás jellemez.
Benefits
  • hosszútávú izgalmas új projektekben vehetsz részt,
  • 3D-s szoftverek széles választékával dolgozhatsz,
  • stabil, nemzetközi háttéren támaszkodik a cég.

A jelenlegi járványügyi helyzet ellenére fejlődnek és töretlenül haladnak előre. Új projekteket nyernek el, ezért keresik mielőbb új munkatársukat!

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search