Elektronikai kivitelezési koordinátor - Üllő vagy Vecsés

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-9-40861
Job description

Jól beszélsz angolul és van tapasztalod új elektronikai rendszerek kiépítése terén? Lengyel partnerünk keres új kollégákat kivitelezési projektjeibe, ahol új épületek elektronikai rendszereit építi ki Budapest környékén. Jelenleg az alábbi pozícióba várjuk jelentkezésed:

ELEKTRONIKAI KIVITELEZÉSI KOORDINÁTOR

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Telepítési munkálatok kapcsán magyar munkavállalók koordinációja a lengyel vezetők utasításai alapján;
  • Kapcsolattartás a lengyel tervezőkkel;
  • Fordítás a magyar munkavállalók részére.
Requirements

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelj:

  • Rendelkezz középfokú elektronikai képesítéssel;
  • Legyen legalább 2 év tapasztalatod elektronikai telepítési munkálatok terén;
  • Tudj folyékonyan beszélni angolul;
  • B kategóriás vezetői engedély megléte;
  • Saját autó.
Benefits

A cég ajánlata:

  • Motiváló alapbér;
  • Részt vehetsz egy határokon átívelő, dinamikusan fejlődő cég izgalmas projekt munkáiban.
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig: 8:00 - 17:00.

Munkavégzés helye: Vecsés vagy Üllő (választható)

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search