Elektromos karbantartó technikus

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-18-40370
This position is archived.
Job description

Automatizált gyártósorok és vadonatúj berendezések várnak Rád, csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnerünknél!

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ TECHNIKUS pozícióba keresik új kollégájukat!

Feladataid lesznek a pozícióban:

  • Zöldmezős beruházás lévén kezdetben az újonnan érkezett gyártógépek telepítésével kapcsolatos feladatokat fogod ellátni;
  • Hosszú távon pedig a megelőző és esti karbantartások kezelésével fogsz foglalkozni;
  • Karbantartási tudásoddal biztosítod majd a gyártás folytonosságát, folyamatok kialakítását.

Munkarend: Folyamatos műszakrend - 12 órás munkanapokkal.

Requirements
  • Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, mechatronikai technikus stb.)
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat gyártó gépek karbantartásában
  • Folyamatos munkarend vállalása

Előny: Alapfokú angol nyelvtudás

Benefits

Amit ügyfelünk kínál:

  • Jól kalkulálható, fix juttatások;
  • Mivel új a gyár, így hosszútávon számos előrelépési lehetőség vár rád;
  • Képzések, oktatások;
  • Utazás támogatása;
  • Több munkatársat is keres a cég különféle pozícióba, így jelentkezz akár ismerősöddel, kollégáddal együtt.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search