EHS vezető

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-10-41980
This position is archived.
Job description

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keressük a legújabb kollégájukat EHS VEZETŐ pozícióba.

Az alábbi feladatok ellátására keresünk EHS vezetőt:

  • A termelés teljes EHS tevékenységének az irányítása
  • 2 technikus munkájának segítése, szakmai koordinálása
  • Munkádban főképp a munkavédelemre kell fókuszálnod, de tűzvédelemre is kiterjednek a feladataid
  • Auditok levezénylése, veszélyes anyagok kockázatértékelése
  • Más társgyárak EHS vezetőivel folyamatos kapcsolattartás
  • Gyárigazgatónak és a külföldi régiós EHS vezetőnek riportálás
Requirements

Jó eséllyel elnyerheted az állást, ha:

  • Felsőfokú munkavédelmi és középfokú tűzvédelmi végzettséged van
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalatod van gyártás területén, ami során már vezetői tapasztalatot is szereztél
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztosság jellemez
Benefits

Amit a munkádért cserébe partnerünk kínál:

  • Kiváló bérezés és cafeteria juttatás
  • Fix. 13 havi fizetés és egyéb éves bónusz
  • Nagyvállalati környezet amely biztos hátteret nyújt
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search