Demand Planner

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-20-39874
This position is archived.
Job description

Ausztrál hátterű növényvédő szereket, gyomirtókat, gombaölőszereket és kártevő irtó szereket gyártó és forgalmazó partnerünkhöz keressük az új kollégájukat budapesti kereskedelmi központjukba az alábbi feladatkörre:

DEMAND PLANNER

Feladataid lesznek:

  • Az értékesítési tervek alapján havi készlettervezés és készlet riportok/beszerzési/értékesítési riportok készítése
  • Megrendelések nyomonkövetése, ezek alapján a készletszint figyelése és a vevők megrendelési mennyiségeinek biztosítása
  • Készlettervek elkészítése
  • Törzsadat karbantartás
  • Szezonális időszakokban ügyfélszolgálati feladatokba való besegítés
Requirements
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kertészeti vagy agrár végzettség előnyt jelent)
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás írásban és szóban is, melyre szükséged lesz a mindennapi munkavégzés során
  • Min. 1 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszerben szerzett rutin előny (itt Oracle-ben fogsz dolgozni)
Benefits
  • 33 000 HUF/ hó cafeteria
  • BKK bérlettámogatás
  • Éves, teljesítmény alapú bónusz
  • Telefon, laptop
  • Rugalmas munkarend
  • A multi háttér mellett a budapesti csapat családias méretű és összetartóak
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search