Beszerző

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-20-42184
This position is archived.
Job description

Nemzetközi gyártópartnerünkhöz keresünk új kollégát BESZERZŐ pozícióba. Amennyiben szívesen csatlakoznál egy zöldmezős beruházáshoz, és már van is a tarsolyodban néhány év termelési területen szerzett tapasztalat, ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

Lássuk, mivel telnek majd a napjaid ebben a munkakörben:

  • operatív beszerzői oldalról támogatnád a folyamatokat,
  • kapcsolatot tartasz a cég megrendelőivel és a beszállítókkal,
  • szemmel tartod a készletszinteket,
  • frissíted a termékekkel, beszállítókkal kapcsolatos adatokat,
  • felelsz a műszaki engedélyek beszerezéséért,
  • részt veszel az ajánlatkérési folyamatokban és az ajánlatadásokban,
  • nyomon követed a megrendeléseket a cég vállalatirányítási rendszerében,
  • PO számokat készítesz el és állítasz ki.
Requirements

Amennyiben az alábbi állítások igazak rád, ne habozz tovább és jelentkezz:

  • befejezett felsőfokú tanulmányokkal rendelkezel,
  • szereztél már minimum 3 év tapasztalatot termelési területen, mint beszerző,
  • dolgoztál már valamilyen vállalatirányítási rendszerben (Oracle előnyt jelent),
  • angol nyelvtudásod aktív és tárgyalóképes (külföldi vezetőd lesz).
Benefits

Juttatásként pedig:

  • napi egyszeri meleg-étkezés lehetőséget biztosítanak számodra,
  • bejárásodat nettó 25 Ft/km-es díjjal támogatják,
  • túlóra esetében bérbeli kompenzációra számíthatsz,
  • egy nemzetközi, stabil lábakon álló vállalathoz csatlakozhatsz.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search