Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök (autóipar, zöldmezős beruházás)

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-10-40911
This position is archived.
Job description

Elektromos autóipar területén zöldmezős beruházásként épülő, folyamatosan növekvő partnercégünk minőségügyi csapatába keresünk új kollégát BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK pozícióba.

Milyen napi feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban?

  • Kialakítod és működteted a bejövő árura és beszállítókra vonatkozó minőségügyi folyamatokat
  • Mérnöki szinten felelsz a bejövő áruk minőségéért, azok ellenőrzésében együttműködsz a minőségellenőr csapattal
  • Amennyiben egy gyártás során felmerülő hiba bejövő árura, alapanyag hibára vezethető vissza, reklamációt kell indítanod a beszállító felé
  • A beszállítói reklamációkat leköveted, részt veszel a javító intézkedések meghatározásában és ellenőrzöd ezek megvalósulását
  • 8D riportokon is dolgozol majd a gyártásközi minőségügyi mérnökökkel és folyamatmérnökökkel
  • A te feladatod lesz a beszállítókkal való kapcsolattartás, a beszállítók fejlesztése és auditálása
Requirements

3 alapvető elvárásnak kell megfelelned ahhoz, hogy a jelentkezés beküldését követően tovább tudjunk lépni a kiválasztási folyamatban:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • 2-3 év tapasztalatot szereztél már minőségügy területen, ezen belül beszállítókkal való kapcsolattartásban, bejövő alapanyag tesztelésben, laborral való kooperációban
  • Kommunikációképes az angol nyelvtudásod
Benefits

Miért lesz jó velük dolgozni? Lássuk mit soroltak fel a már náluk dolgozó mérnökök:

  • Elsősorban azért, mert elképesztő érdekes a technológia
  • Nem mindig könnyű egy induló gyárban helyt állni, de nagyon jó és segítőkész a csapat
  • Folyamatos a szakmai kihívás, ez az igazi tanulási és fejlődési lehetőség

Ezen túlmenően:

  • A következő években a beruházás során gyorsabb ütemben építheted karriered, mint egy régóta működő cégnél
  • Korrekt, a piaci színvonalnak megfelelő fizetésre, anyagi megbecsültségre számíthatsz
  • Átlagon felüli a juttatási csomag vár (cafeteria mellett plusz étkezési hozzájárulás és bejárás támogatás jár)
  • Amennyiben nem a környéken élsz, de nyitott vagy a költözésre, egyszeri letelepedési támogatást és hosszú távon albérlet támogatást is nyújtanak
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search