Bérszámfejtő (pályakezdő, junior és tapasztalt)

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-7-41656
This position is archived.
Job description

Bérszámfejtők és bérszámfejteni vágyó pályakezdők figyelem!

Szolgáltató ügyfelünk bővülés miatt új bérszámfejtési csapatot toboroz ahol szükség lesz sok, lelkes kollégára. Itt a lehetőség, hogy együtt kezdjetek, összekovácsolódjatok és egy jó kis csapatot alkossatok.

Feladatok a tapasztalattól függően fognak alakulni:

  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • cafeteria ügyintézés
  • munkavállalók ki-be léptetése
  • riportkészítés
  • szakmai tanácsadás
Requirements
  • folyamatban lévő vagy befejezett bér- Tb ügyintézői végzettség vagy gazdasági diploma
  • szakmai tapasztalat előny
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (főleg írásban de szóban is kell majd használni)
  • Nexon ismeret előny
Benefits
  • jelenleg van lehetőség a teljes otthoni munkavégzésre de később is várható kb 2 nap/hét
  • hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos és kihívást jelentő feladatok
  • modern irodaház nagyon jó megközelíthetőséggel
  • túlórák kifizetése
  • egy extra szabadnap
  • dolgozói kedvezmények (étterem, sportolás)
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search