Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
103-26-42259
This position is archived.
Job description

Nemzetközi ügyfelünk bérszámfejtési csapatába keresünk Bér-Tb ügyintézőt. Igazán jó lehetőség, jó csapat, kevés túlóra az is inkább csak számfejtési időszakban, szóval itt meg lehet a munka-magánélet egyensúly!

Feladatok:

  • 5-700 fő bérszámfejtése
  • munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések (megbízási díjak, tiszteletdíjak, hétvégi- és túlóra pótlékok, havi-, óra-és teljesítménybér stb.) számfejtése
  • társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • kifizetőhelyi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás
  • belső ellenőrzési feladatok ellátása
  • kapcsolattartás az ügyféllel
Requirements
  • középfokú szakirányú vagy felsőfokú végzettség
  • legalább 2 év szolgáltatói - preferáltan multinacionális - környezetben szerzett tapasztalat bérszámfejtés területén;
  • legalább 200-300 főt meghaladó folyamatos számfejtési tapasztalat
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • angol nyelvtudás előny (esetenként levelezésben kell használni)
Benefits

Felsorolni is nehéz, íme néhány dolog:

  • cafeteria
  • továbbképzések
  • csapatépítők
  • jó hangulat
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search