Banki tanácsadó

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-3-40375
This position is archived.
Job description

Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és értékesítőként is bizonyítottál már korábban?

Partnerünk Banki tanácsadó munkakörbe keres kollégát újonnan induló vásárosnaményi csapatába, aki szívesen segítene elkalauzolni az ügyfeleket a pénzügyek világában.

A feladatok, amik Rád várnak:

  • lakossági termékek és mikroszámla proaktív értékesítése meglévő és új ügyfeleknek,
  • szerződések és az ehhez kapcsolódó dokumentumok előkészítése és kezelése,
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, időpont egyeztetés,
  • kisösszegű ki –és befizetések kezelése.
Requirements

Téged keresünk, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • vonzó számodra a pénzügyek világa
  • ügyfélorientált szemléletmód jellemez
  • könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal

További előnyt jelent:

  • értékpapír jogi vizsga
  • forint- és valuta pénztárosi vizsga
  • értékesítési tapasztalat
  • kereskedelmi bank fiókhálózatában szerzett tapasztalat
Benefits

Amit kínálunk:

  • alapbér + teljesítmény alapú bónusz + pótlékok + cafeteria,
  • több, mint 20 éve zavartalanul működő vállalati háttér,
  • támogató vezető és összetartó csapat,
  • fejlődési és karrierépítési lehetőség, hogy Te lehess a legjobb a szakmában,
  • családbarát munkahely,
  • szabadidős programok.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search