Analitikus vegyésztechnikus

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-4-39856
This position is archived.
Job description

Több mint 20 éve működő, gyógyszeralapanyag gyártással foglalkozó partnerünk keres új munkatársakat a következő pozícióba:

ANALITIKUS VEGYÉSZTECHNIKUS

Legfontosabb feladataid lesznek:

  • Minták analitikai vizsgálata műszerek segítségével (GC/HPLC);
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése;
  • Műszerek ellenerőzése;
  • Eszközök tisztán tartása;
  • Közreműködés új vizsgálati módszerek kidolgozásában.
Requirements

Olyan pályázók jelentkezését várjunk, akik:

  • Középfokú vegyipari szakirányú végzettséggel rendelkeznek;
  • Tapasztaltak mind GC, mind HPLC műszerekkel végzett analitikai vizsgálatokban;
  • Rendelkeznek legalább 2 év hasonló területen végzett tapasztalattal;
  • Gond nélkül tudnak egyszerre akár több dologra, folyamatra koncentrálni;
  • Jól tudnak priorizálni;
  • Szeretnek folyamatosan változó feladatokban, projektekben részt venni.
Benefits

Amit ügyfelünk kínál:

  • Az alapbéren felül cafeteria csomag, utazási támogatás és ha 60 km-nél messzebbről költöznél, van lakhatási támogatás is;
  • Változatos feladatokat, hiszen folyton változó projekteken dogoznak, így széleskörű tudásra fogsz szert tenni náluk;
  • 1 műszakos, vagy 3 műszakos munkarend;

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search